Новини
Архів новин
Оберіть дату

Поховали у весільному вінку: внаслідок ДТП загинула молода черкащанка

 ...
Поховали у весільному вінку: внаслідок ДТП загинула молода черкащанка viche.ck.ua

У п'ятницю, 16 лютого, в Катеринополі сталася ДТП, внаслідок якої, повертаючись із роботи, загинула дівчина, 28-річна Анастасія Кузьменко. Про це пишуть "Вісті Черкащини".

Похорони відбулися опівдні у неділю, 18 лютого, біля магазину, де працювала Анастасія. Катеринопільчани пам’ятають її як завжди усміхнену прекрасну людину. Батьки дівчини померли, з рідні залишились сестри.

Колеги загиблої розповідають, що останнім часом Настя виконувала обов’язки директора. "Людина-душа. Ні разу слова поганого від неї ніхто не чув", – каже продавець Наталія Снігур.

У магазині працювала зі своїм нареченим. Зазвичай вони йшли додому разом, але, на жаль, не того трагічного вечора.

"Робота в неї о 6-тій закінчується, а в нього о 7-ій. Вона на нього часто чекала. А цього разу пішла раніш. Невдовзі після неї пішла наша прибиральниця, а потім і наречений Насті − Олег Поліщук. Всі вони йшли в одному напрямку. Першою її виявила прибиральниця, побачивши на дорозі шапку. Гукнула Олега. Це було жахіття. Вони ж і викликали швидку та поліцію", − розповідають старший продавець Ярослав Шевченко та касир Анна Халбутаєва.

Про винуватця ДТП люди розповідають неохоче. Кажуть, що він немісцевий. З Богуслава. Приїхав до тестя на 50-річчя. З місця аварії буцімто втік. Авто поліція шукала, керуючись селищним відеоспостереженням. Зізнався у скоєному не відразу. За віком одноліток Насті. На запитання, що стало причиною аварії, катеринопільчани відповідають: "Туман, погана видимість, швидкість і алкоголь. Горілка ще нікого до добра не довела!"

Анастасію поховали у весільному віночку. Оскільки офіційно вона не була одруженою, роздали весільні шишки.

Начальник Катеринопільського відділення поліції Валентин Гірник подію не коментує, посилаючись на велику зайнятість.

"Справу розкрито. Мені треба працювати, а не коментувати. Зверніться в прес-центр. Та й весь Катеринопіль уже про все знає", – каже правоохоронець.

Прес-центру слідчий інформацію не надав, сказав, що "таємниця слідства".

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах водії не знайшли винного у ДТП.

 

  • Facebook