Новини
Архів новин
Оберіть дату

Вчителька з Черкас просить допомоги на лікування рідкісної хвороби крові

 ...
Вчителька з Черкас просить допомоги на лікування рідкісної хвороби кровіgazeta.ua

51-річна Лілія Жмурко з Черкас лікує поліцитемію – мутацію гену крові з медикаментозним гепатитом. Але почалася алергія на препарати. Необхідні ліки є лише за кордоном. На рік треба щонайменше 4,8 тис.євро. Про це пише Gazeta.ua.

"Діагноз поставили торік у березні. Проходила лікування, але почалася алергія. Якщо не лікуватися, піднімаються тромбоцити, еритроцити і гемоглобін. Кров стає дуже густою, що призводить до тромбів і смерті. Лікар виписала мені препарат. Ми обдзвонили аптеки не лише Черкас, а й Одеси, Дніпра, Харкова та Києва, ніде немає. Так само і в Росії та Туреччині. Є в Німеччині, яка є виробником. Але там купити дуже складно, бо вони призначаються суворо за рецептом. Моїм знайомим вдалося дістати одну упаковку. Вона коштує 310 євро. За пересилку цієї суми я заплатила 756 грн. Якщо ці ліки підійдуть мені, то на курс треба буде 10-12 упаковок", – розповідає Лілія.

Нещодавно вона дізналася, що в Україні є постачальник, який може привозити ці ліки. За упаковку хоче 400 євро. Про допомогу на лікування хвора почала звертатися до людей не відразу. Набралася величезних кредитів. Відгукнулися колеги, друзі не лише в Україні, а й за кордоном.

"Зараз мене турбують сильні болі в печінці та селезінці, є значні висипи на шкірі, болить і паморочиться голова, є проблеми з серцем. Із 14 серпня знову лягатиму до онкодиспансера. Прошу небайдужих допомогти мені на лікування", – каже Лілія Жмурко.

Жінка 16 років віддала школі №22 Черкас. Викладала українську мову та літературу, 8 років була завучем. Має медаль "Відмінника освіти України". Працювала методистом у профтеосвіті області. Останні 11 років є майстром у службі утримання будинків "Придніпровська".

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7422 1426 9841 (Жмурко Лілія Олександрівна), її контакти: 0 (67) 470 21 16.

Як повідомляв сайт vikka.ua, юний черкащанин серйозно травмувався під час гри у футбол.

  • Facebook