Новини
Архів новин
Оберіть дату

Правилам безпеки навчали школярів рятувальники з Черкащини

 ...
Правилам безпеки навчали школярів рятувальники з Черкащини ck.dsns.gov.ua

Чигиринські рятувальники завітали до школярів Трушівського НВК І-ІІІ ступенів та провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС України в Черкаській області.

Під час акції фахівці ДСНС надали учням можливість побувати в кабіні пожежного автомобіля, одягнути апарат на стисненому повітрі, ознайомитись із пожежно-технічним обладнанням, подати стволом воду та відчути себе рятувальником. Також в ході спілкування співробітники Служби порятунку нагадали учням про можливі причини виникнення пожежі, правила безпечної поведінки під час відпочинку в місцях масового перебування людей, біля водоймищ, під час знаходження вибухонебезпечних предметів та про наслідки від нехтування правилами пожежної безпеки в побуті.

Діти у свою чергу назвали номера телефонів екстрених служб, за якими можна їх повідомити. По завершенню зустрічі рятувальники запросили дітлахів на екскурсію до підрозділу в місті Чигирин та роздали інформативні листівки з правилами пожежної безпеки для кращого засвоєння інформації.

Аналогічна зустріч рятувальників з дітьми відбулася і в Христинівському районі, де місцеві рятувальники відвідали Ягубецьку загальноосвітнью школу. Співробітники Служби порятунку продемонстрували дітям та вчителям пожежний автомобіль, його бойове спорядження та технічне обладнання.

Як повідомляв сайт vikka.ua, селяни на Черкащині знайшли бомбу та гранату.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook