Новини
Архів новин
Оберіть дату

На нещодавно відремонтованій вулиці Черкас – знову ями (ФОТО)

 ...
На нещодавно відремонтованій вулиці Черкас – знову ями (ФОТО)

По вулиці Оборонній, за сто метрів від вулиці Смілянської, на новій дорозі, яку укладали у грудні минулого року, знову провалився асфальт. Дві ями з’явилися посеред проїжджої частини.

У березні на відремонтованій ділянці вже з’являлося просідання асфальту. Тоді підрядник – фірма нинішнього депутата від "Блоку Петра Порошенка" Володимира Бурячинського – заявив, що ліквідує недоліки. У квітні асфальт у місцях просідань замінили. Цього разу ями з’явилися неподалік каналізаційних колодязів.

Як зазначив у коментарі сайту vikka.ua начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міськради Сергій Отрешко, причиною появи ям стала аномальна злива, що минулого тижня додала комунальникам клопоту.

"Ми вже оглядали з підрядником недоліки покриття. Думаю, у вівторок-середу він їх усуне", – переконує чиновник.

Він також наголошує, що технологічних порушень під час укладання асфальту не могло бути.

Натомість ще під час ремонту Оборонної активісти "Автомайдану" мали претензії до виконавців робіт, заявляючи, що роботи проводяться з порушенням.

Днями компанія, засновниками якої є колишні бізнес-партнери Володимира Бурячинського, виграли тендер на продовження реконструкції вулиці Оборонної. Сума тендеру – 14 мільйонів гривень.

Як повідомляв сайт vikka.ua, за ремонт дороги черкаський "регіонал" отримає 65 мільйонів.

  • Facebook