Новини
Архів новин
Оберіть дату

"На округи опозиційних депутатів у ПСЕРі не виділено ні копійки", – Гриценко

 ...
"На округи опозиційних депутатів у ПСЕРі не виділено ні копійки", – Гриценко

Цьогоріч до Програми соціально-економічного розвитку на потреби тих округів Черкас, якими опікуються депутати, опозиційні до міського голови, коштів не передбачено. Про це 5 березня на позачерговому пленарному засіданні розповів "вільнодемократівець" Володимир Гриценко. З-під сесійного куполу передає кореспондент vikka.ua.

 

Обранець вкотре звернувся до міського голови з проханням виділити кошти на капітальний ремонт прибудинкового проїзду від вул. Смілянської до будинку по вул. Смілянська, 126/2. Той якраз знаходиться на його окрузі. Тамтешні жителі кажуть, що навіть "швидка" в їхній двір не заїжджає зараз.

"Все виділимо" − поплескав по плечі обранця мер. Однак Гриценко заявив: жодна з пропозицій "вільнодемократівців" не була врахована для цьогорічного бюджету розвитку. Те саме повідомили й голови депутатських груп "Громадянська позиція" та БПП "Солідарність".

"Таким відношенням до цих пропозицій ви не проти нас йдете, а проти містян, які до нас звертались! - зазначив з трибуни голова депутатської групи Руслан Зоря, - На наших округах теж люди живуть!"

Відтак, всі присутні в сесійному залі опозиційні депутати заявили: не збираються далі брати участь в пленарці.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаському депутату вручили підозру у несплаті податків і заволодінні бюджетними коштами.

 

  • Facebook