Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Христинівському районі почали ремонтувати шляхопровід через залізничну колію (ФОТО)

 ...
У Христинівському районі почали ремонтувати шляхопровід через залізничну колію (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12, у Христиніському районі, розпочалися роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Наразі стартували роботи із демонтажу прогонових будов шляхопроводу та влаштування земляного полотна, інформує прес-служба САД у Черкаській області.

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, проїзд по штучній споруді закрито для усіх видів транспорту. Рух автотранспорту вже з 20 червня скеровано по тимчасовій об’їзній дорозі з асфальтобетонним покриттям, яку влаштовано поруч. Також влаштовано тимчасовий залізничний переїзд через залізничну колію на час проведення реконструкції шляхопроводу. Тимчасовий залізничний переїзд, який працюватиме під час проведення реконструкції шляхопроводу, освітлюватиметься вночі, матиме шлагбаум та семафор.

На автодорозі М-12 буде облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху.

Довідково: шляхопровід через залізничну колію на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка (через м. Вінницю) на ділянці км 520+101 побудований ще у 1961 році. В результаті довготривалої експлуатації (більше 58-ти років), негативного впливу кліматичних умов, збільшення інтенсивності руху автомобільного транспорту, у тому числі великовагового більше 40 тонн, сталося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття. Зараз шляхопровід експлуатується в обмеженому режимі (на штучній споруді введено обмеження руху транспортних засобів вагою більше 15 тонн) і вимагає спеціального постійного контролю за його технічним станом.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, перенесення ліній електропередач, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені до кінця 2019 року.

Останній раз реконструкція штучної споруди на автошляхах Черкаської області проводилася минулого року - на автодорозі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка було проведено реконструкцію шляхопроводу через залізничну колію на ділянці км 535+696. Було демонтовано старий шляхопровід, який був в аварійному стані, та, на його місці, збудовано новий.

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам'янка у межах Черкаської області, протяжністю 37 км, є частиною транснаціонального транспортного коридору "GO Highway". Торік, відповідно до програм Уряду, у межах Черкаської області було відновлено дорожнє покриття автомобільної дороги М-12 загальною протяжністю 27,7 км.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці пропонують провести капітальний ремонт дороги на кількох вулицях.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook