Новини
Архів новин
Оберіть дату

Ботнар-старший ігнорує судові засідання по протоколу за дрібне хуліганство

 ...
Ботнар-старший ігнорує судові засідання по протоколу за дрібне хуліганство

Батько заступника міського голови, "свободівця" Юрія Ботнара ігнорує судові засідання по адмінпротоколу за скоєне дрібне хуліганство.

Йдеться про Андрія Ботнара, що обіймає посаду директора комунальної бази вчителів в с. Свидівок, пише "Кропива".

Протокол про адмінпорушення складено на чоловіка 27 серпня цього року, однак він стосується подій які мали місце 9 серпня. Тоді кілька депутатів міськради та активістів виявили факт зберігання "євробляхи" чоловіка в комунальних гаражах біля Художнього музею. Небайдужі політичні опоненти прийшли перевірити, що знаходиться в комунальних гаражах разом з поліцією.

Тоді батько високопосадовця публічно вживав нецензурну лайку. Однак із незрозумілих причин, протокол про адмінпорушення був складений із значним запізненням.

Вже відбулося три судових засідання в Придніпровському суді з розгляду даного протоколу. Однак на жодне з них чоловік не з'являвся і суд відповідно відмовлявся прийняти рішення по суті зобов'язуючи поліцію здійснити примусовий привід.

Нагадаємо, що суд має не пізніше як через три місяці від часу вчинення правопорушення винести постанову по суті. Після спливу трьохмісячного терміну адміністративне провадження може бути закрито за строком давності.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах з'ясували, як Ботнари економлять за рахунок майна міста.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook