Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині відбудуться міжрегіональні спеціальні контрдиверсійні тренування

 ...
На Черкащині відбудуться міжрегіональні спеціальні контрдиверсійні тренуванняrivnenews.com.ua

З 24 по 27 червня координаційна група АТЦ при управлінні СБУ в Черкаській області проведе на території Уманського та Христинівського районів міжрегіональні спеціальні контрдиверсійні тренування. Про це повідомляє прес-служба СБУ в Черкаській області.

Під час тренувань, що пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, а саме: обмеження руху транспортних засобів, перевірка документів, що посвідчують особу.

Управління СБУ в Черкаській області закликає жителів регіону із розумінням поставитися до ймовірних незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Крім того громадян закликають бути пильними та негайно інформувати правоохоронців у випадках: наявності інформації про прибуття або перебування в регіоні підозрілих осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей; появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічно важливих об`єктів; залишення без нагляду підозрілих предметів; виявлення зброї або вибухових пристроїв; отримання інформації про наміри вчинення терактів, диверсій, розвідувально-підривної діяльності.

У разі отриманні такої інформації громадяни мають звертатися безпосередньо до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44 або скористатися електронною поштовою скринькою. Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Як повідомляв сайт vikka.ua, тринадцять новобранців поповнили ряди поліції Черкащини.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook