Новини
Архів новин
Оберіть дату

Прокурора Черкаської місцевої прокуратури та адвоката затримали на крупному хабарі (ФОТО)

 ...
Прокурора Черкаської місцевої прокуратури та адвоката затримали на крупному хабарі (ФОТО) gp.gov.ua

Генеральна інспекція Генпрокуратури України здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, в ході розслідування якого після отримання останньої частини неправомірної вигоди в сумі 4 500 доларів США 13 червня 2018 року затримано прокурора Черкаської місцевої прокуратури та адвоката. Про це інформує прес-служба Генпрокуратури.

Встановлено, що вказаний прокурор, використовуючи своє службове становище за попередньою змовою із адвокатом у період з кінця 2017 року по червень 2018 року вимагали та отримали у підозрюваного у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України та його знайомого неправомірну вигоду в сумі 8 тис доларів США за зміну кваліфікації його дій з більш тяжкого злочину на менш тяжкий, укладення з ним угоди про визнання винуватості та узгодження міри покарання зі звільненням його від відбування покарання з випробуванням.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, під Черкасами на хабарі затримали начальника воєнізованої охорони.

  • Facebook