Новини
Архів новин
Оберіть дату

Міхельсон: "Зберегти лідерів було стратегічним завданням на міжсезоння"

 ...
Міхельсон: "Зберегти лідерів було стратегічним завданням на міжсезоння"mavpabasket.com

Головний тренер "Черкаських Мавп" Максим Міхельсон дав зрозуміти, коли розпочнуть підготовку "Черкаські Мавпи" до нового сезону. Наразі головний тренер чемпіона України перебуває у Лас-Вегасі, де відвідує матчі Літньої ліги НБА за участі своїх вихованців – Святослава Михайлюка та Олександра Кобця. Також Максим Сергійович відзначив, що Михайлюк міг бути обраний ще у першому раунді драфту, все змінилося лише напередодні ярмарку талантів. Про це повідомляє прес-служба "Черкаських Мавп".

Максим Міхельсон був у команді Михайлюка безпосередньо на процедурі драфту НБА. Вважає, що він пройшов успішно.

"Свят повинен був бути обраний в кінці першого раунду і за п'ять хвилин до вибору нам подзвонили і попросили вибачення за те, що ситуація змінилася і вони вибирають іншого. І це нормально для драфту. Іноді команди роблять такий вибір, якого ніхто не очікує і далі все йде за непрогнозованим сценарієм, усі змінюють стратегію по ходу заходу. Вважаю, для нас драфт пройшов успішно. Ми дуже хотіли потрапити у "Лейкерс" і потрапили туди", – каже головний тренер "Мавп".

У селекції на новий сезон йому вдалося зберегти кістяк команди, що було стратегічним завданням після закінчення чемпіонського сезону.

"Бояркін, Липовцев, Кольченко та Конєв знову з нами, це прекрасно для клубу та уболівальників. Зараз є кілька незакритих питань щодо старту підготовки команди. Ми чекаємо рішення по Єврокубку, з якого етапу ми почнемо турнір. Від цього залежить, і коли ми почнемо підготовку. Поки попередньо плануємо старт тренувальних зборів з 15-го серпня", – каже Міхельсон.

Із молодих вихованців баскетбольної школи почнуть підготовку Діма Скапінцев, Іван Ткаченко і Нікіта Руслов.

"Кого ще ми підключимо, залежатиме від того, як молоді хлопці проявлять себе на зборах другої команди. Ці збори ми спеціально починаємо раніше – буквально наступного тижня. Якщо хтось із вихованців клубу вдало зарекомендує себе там, то з 15 серпня він приєднається до основної команди. Але можу запевнити, що жоден гравець штучно в основний склад не потрапить", – зазначає тренер.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" боротимуться із Дніпром за перший в історії Суперкубок України.

  • Facebook
>