Новини
Архів новин
Оберіть дату

В очільника Черкаської ОДА з’явилася нова радниця

 ...
В очільника Черкаської ОДА з’явилася нова радниця Facebook / Леся Валяєва

В очільника Черкаської облдержадміністрації Ігоря Шевченка з’явилася нова радниця. Нею стала голова ГО "Життя без бар’єрів" Леся Валяєва. Про це жінка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Так, відповідно до розпорядження Ігоря Шевченка, до нових обов’язків Леся Валяєва приступила ще 8 жовтня. Однак посвідчення вона отримала вчора, 21 жовтня. Призначили Лесю Вікторівну на громадських засадах.

"Чесно скажу, що сама напросилася на особистий прийом, майже місяць чекала своєї черги, сама попросилася в радники на громадських засадах з питань, що стосуються прав людей з інвалідністю. Особливо цікавим повідомляю - ніхто за мене не просив і не домовлявся", − додала жінка.

Окрім цього Леся Валяєва додала, що, враховуючи діяльність, якою вона займалася не один рік, головною метою її є підняття проблем, що стосуються людей з інвалідністю та незахищених верств населення.

"Я є регіональним представником Національної Асамблеї людей з інвалідністю в Черкаській області і маю досвід роботи регіональним координатором уповноваженого ВР України з прав людини - мої дії логічні і закономірні. Я мушу зробити все, щоб мати можливість говорити про проблематику, надавати пропозиції і піднімати питання, які стосуються людей з інвалідністю та незахищених верств населення", − підкреслила Леся Вікторівна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах призначили нового керівника Управління інспектування.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>