Новини
Архів новин
Оберіть дату

До Дня матері черкащани відстоювали традиційну сім’ю (ФОТО)

 ...
До Дня матері черкащани відстоювали традиційну сім’ю (ФОТО)

За збереження традиційних сімейних цінностей виступили 13 травня черкащани, пройшовши центральною вулицею міста в організованій ході. В акції взяли участь близько 1000 учасників, серед яких були парафіяни християнських церков міста.

Учасниця ходи, черкащанка Юлія Іванченко, не підтримує нав’язані Європою нові моделі родини, в якій батьки можуть бути однієї статі. В одностатевих шлюбах – найбільша загроза для наших дітей, – переконана учасниця ходи.

"Нас виховували мама і тато, а не мама і мама чи тато і тато. Я за нормальну сім’ю", – каже жінка.

Багатодітна родина Спільніченків із Черкас також прийшла висловити своє "за" традиційним сімейним цінностям. Олександр Спільніченко каже, що підтримує модель родини, даної Богом у Біблії.

"Сім’я має бути тільки такою, якою створив її Бог, бо інакше родина приречена на вимирання, – розповідає учасник ходи. – Я хочу, щоб у моїх доньок були чоловіки, а в синів – дружини. Тільки так".

Організатор акції – Рух Реформації в Черкаській області. Його координатор Валерій Бєляєв, виступаючи на Соборній площі і проголошуючи загальну молитву за збереження сім`ї відповідно до біблійних істин, додав, що мирною акцією черкащани висловили свою тверду позицію за сім’ю, де тато – чоловік , а мама – жінка.

"Незважаючи на складні погодні умови, сильний вітер і дощ ми все-таки згуртувалися і хода відбулася. Нас усіх об’єднало спільне бажання відстояти традиційні сімейні цінності, попри нав’язувані Європою одностатеві шлюби. Учасники ходи – це представники різних деномінацій та конфесій, але всі вони сьогодні на центральній площі міста зібралися для того, щоб засвідчити свою тверду позицію щодо збереження сім`ї відповідно до божого задуму, – наголосив Валерій Бєляєв. – Ми не виступаємо проти когось, а лише відстоюємо своє переконання".

У промові перед учасниками ходи взяв участь заступник міського голови Ігор Волошин і наголосив на тому, що місто підтримує подібні заходи і теж виступає за традиційну сім’ю.

"Черкаська міська рада підтримує традиційний шлюб, адже в Святому писанні написано, що Господь підтримує союз, створений чоловіком та дружиною, а не інакше, – додав Ігор Волошин. – Чим більше буде подібних заходів, тим більш успішною буде Україна і весь християнський світ".

У заході взяли участь представники 19 євангельських церков різних кофесій, а також грекокатолики, римо-католики та православної церкви київського патріархату.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Золотоноші відбувся традиційний велопробіг єдності.

  • Facebook