Новини
Архів новин
Оберіть дату

В Умані молодят одружуватимуть у музеї (ФОТО)

 ...
В Умані молодят одружуватимуть у музеї (ФОТО)

В Умані реєстрацію шлюбів у межах пілотного проекту Міністерства юстиції "Шлюб за добу" проводитимуть у Художньому відділі Уманського краєзнавчого музею, розташованому в уманському костелі – пам’ятці архітектури державного значення першої половини XIX століття. Про це інформує прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Нині тут розміщені цінні зібрання творів образотворчого і пластичного мистецтва, тож молодята поєднуватимуть свої серця в оточенні прекрасного.

Зазначимо, Умань стала п’ятим населеним пунктом Черкащини, що приєднався до пілотного проекту Міністерства юстиції України "Шлюб за добу" у квітні цього року.

До цього такою послугою можна було скористатися в містах Черкаси, Сміла, Канів та у с. Білозір’я Черкаського району. В межах проекту на Черкащині вже одружилися 395 пар.

Для проведення державної реєстрації шлюбу в скорочені терміни, необхідно звернутися до художнього відділу Уманського краєзнавчого музею за адресою: вул. Андрія Кизила, 2. Довідки за телефоном: (04744) 3-75-11, 3-34-46.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Умані з'явилась послуга "Шлюб за добу".

  • Facebook