Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкаській мерії планують запровадити єдину інформаційну систему управління бюджетом (ФОТО)

 ...
У Черкаській мерії планують запровадити єдину інформаційну систему управління бюджетом (ФОТО)chmr.gov.ua

Усе – в межах проекту "Е-рішення для громад" за підтримки програми "U-lead з Європою". Цієї п’ятниці для службовців Черкаської міської ради провели ознайомчий семінар та на прикладі Івано-Франківська, Вінниці й Запоріжжя презентували можливості такої системи, інформує прес-служба мерії.

Захід відкрила заступник міського голови Людмила Бордунос, наголосивши на важливості інформаційних технологій.

В.о. директора департаменту фінансової політики Тетяна Харенко нагадала, що для участі в такому проекті "Е-рішення для громад" Черкаси обрали серед майже 300 інших міст. Він передбачає кілька програмних комплексів.

Це – реєстр адрес, реєстр комунального майна, ГІС, бюджетний модуль, портал даних та реєстр територіальної громади.

Нині в Черкаській мерії продемонстрували бюджетний модуль та обговорили блок, який стосується оренди землі.

Семінар провели фахівці компанії "Центр інформаційних та аналітичних технологій", яка з 2007 року впроваджує програмне забезпечення "Єдина інформаційна система управління бюджетом". З її допомогою фінансове управління та всі розпорядники коштів можуть здійснювати планування, виконання та аналіз виконання бюджету.

Натепер така система працює в майже 30 містах України. Прикметно, що серед них є абсолютно різні за кількістю жителів населені пункти – від кількох десятків тисяч до міст-мільйонників.

"Ця система дозволяє, серед іншого, деталізувати видатки бюджету за видами робіт, для прикладу, – виокремити інформацію по об’єктах капітального ремонту чи будівництва. Вона дозволяє деталізувати, у ній можна наочно побачити планування та фінансування за кожним із елементів", – розповідає представник компанії Василь Фомін.

До обговорення можливостей продукту в Черкасах долучилися представники департаменту фінансової політики та працівники фінансових служб інших структурних підрозділів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський виконком вніс зміни до рішення про призначення управителя багатоквартирних будинків.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>