Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Офіс на колесах" та "Ракетомобіль": у Черкасах промчались саморобні тачки (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
"Офіс на колесах" та "Ракетомобіль": у Черкасах промчались саморобні тачки (ФОТО, ВІДЕО)

Опівдні 15 вересня, у святковий для Черкас день, жителі та гості міста зібралися біля Долини троянд на "Крутий спуск". 14 саморобних корчів змагалися у заїзді  Замковим узвозом за звання "найкреативніший", "найшвидший" та "неспинний". Захід відбувається в Черкасах уже вдруге, і цього року учасники не поступилися оригінальністю минулорічним командам, передає кореспондент vikka.ua.

"Офіс на колесах", "Ракетомобіль", "Божевільний локомотив". Участь у ралі взяли і професійні конструктори, і самоучки.

Двома тачками від черкаського підприємства "Темп", приміром, займались компетентні інженери.

"Питання творчості й компонування я віддав молодим інженерам. Старші колеги долучились до втілення технічних особливостей. Команда в нас молода. Насправді зараз дійсно бракує людей з політехнічними знаннями в нашій країні", – розповідає директор підприємства Олександр Згіблов.

Власними силами зуміли змайструвати машину працівники суспільного телебачення. На це їх надихнула "свіжа" реформа. Телевізійники зробили маленький літачок, який символізує потужну силу суспільного телебачення у майбутньому. Матеріали, яких чекав пункт прийому брухту вдома, зносили всі охочі. В результаті вийшла майже 72-кілограмова аеродинамічна модель.

Учасники "Крутого спуску" долали кілька елементів на своєму шляху. Не всі тачки наважувались подолати трампліни. Проте одному учаснику не вдалося дістатись до фінішу й без них.

Артем Фіалковський вдруге бере участь у ралі і не засмучується, що його "Офіс на колесах" розвалився під час руху.

"Конструкція підвела. Ненадійна, зібрана нашвидкуруч. Все добре, братимемо участь у цих змаганнях ще", – каже чоловік.

Судді оцінювали красу й технічну складову машинки, швидкість спуску й дальність заїзду по інерції. Зазначимо, членів журі було п’ятеро: відомий байкер та організатор мотофесту "Тарасова гора" Ашот Арушанов, журналіст Валентин Чернявський, модель Анна Соколова, представник страхової компанії Наталія Нефедова, а також представник організаторів та керівник автоклубу "Черкаси" Андрій Яроменко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Президент привітав жителів Черкас із Днем міста.

  • Facebook