Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Черкаські Мавпи" готуються до першого тренування

 ...
"Черкаські Мавпи" готуються до першого тренуванняmavpabasket.com

12 серпня "Черкаські Мавпи" фактично розпочинають нову сторінку своєї історії. Цього дня гравці клубу розпочинають медогляд, інформує пресслужба БК.

Протягом трьох днів гравці пройдуть медичне обстеження та вирішать свої побутові справи. А вже 15-го серпня команда Максима Міхельсона проведе своє перше тренування сезону. За словами головного тренера, комплектація команди на сьогодні активно продовжується. Цілком вірогідно, що уже у перших тренуваннях команди візьмуть участь кілька новачків.

"З 12-го по 15-те серпня у команди період приїзду, працевлаштування та розселення, це звісно стосується не місцевих, – говорить Максим Міхельсон. – 15-го серпня уже перше повноцінне тренування. Поки будемо працювати в обмеженому складі. Ми продовжуємо комплектацію і цілком вірогідно на перші дні тренувального процесу до нас приєднається ще кілька новачків, яких ми зараз переглядаємо. Селекційні завдання не змінилися, ми хочемо підписати ще одного українця і 2-3 легіонери. Уже наприкінці серпня ми хочемо провести перші товариські матчі. Зараз є попередня домовленість з "Київ-Баскетом" на два поєдинки, поки узгоджуємо в Черкасах чи в Києві їх провести. У середині серпня візьмемо участь у одному з міжнародних турнірів".

Відрадно, що на сьогодні тренерський штаб черкасців ставить на сезон лише найвищі завдання. Попри амбіції решти претендентів на титул серед завдань – боротьба за чемпіонство!

"Поки з керівництвом клубу ми не обговорювали стратегічні завдання на сезон, але очевидно, що для "Черкаських Мавп" завдання у чемпіонаті може бути лише одне. Я особисто хочу битися за чемпіонство, упевнений, що ті хлопці, яких уже підписали будуть також боротися за чемпіонство. Решту гравців ми підшуковуємо виключно з чемпіонськими амбіціями", – говорить Максим Міхельсон.

Відзначимо, що уже зовсім скоро стартує продаж сезонних абонементів на домашні матчі "Черкаських Мавп".

Як повідомляв сайт vikka.ua, Винник став принцом для юної онкохворої прихильниці.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook