Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Жашківщині продовжують ремонтувати дорогу державного значення (ФОТО)

 ...
На Жашківщині продовжують ремонтувати дорогу державного значення (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

У Жашківському районі продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.  

Наразі завершено роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Підходять до завершення роботи із влаштування узбіччя та з’їздів з дороги. Також завершуються роботи із влаштування бортового каменю та водовідвідних лотків на узбіччі автодороги. На двох шляхопроводах на цій ділянці автодороги влаштовано нові деформаційні шви, вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття. Наразі тут проводяться роботи із влаштування перильного та металевого огородження.

Розпочалися роботи із підготовки до влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. На замовлення САД у Черкаській області, поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю майже 9,9 км, буде проведено у Жашківському районі від кордону з Київською областю і до закінчення міста Жашків у напрямку Умані.

Ремонтні роботи розпочалися із правого проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту правим проїздом перекрито, і відбувається по лівому проїзду у реверсному режимі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, майже на 30 вулицях у Черкасах вимкнули світло.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook
>