Новини
Архів новин
Оберіть дату

Головна фінансистка Черкас почала отримувати погрози

 ...
Головна фінансистка Черкас почала отримувати погрози Фото – Сергій Костенко

Директорка Департаменту фінансової політики Наталя Джуган почала отримувати у свій бік погрози. Головній фінансистці міста пропонують з понеділка не виходити на роботу, інакше та поплатиться своїм здоров’ям. Про це у Facebook повідомляє депутат міської ради Олександр Радуцький.

Обранець пов’язує такі погрози з небажанням Наталі Володимирівни виконувати наказ міського голови Черкас Анатолія Бондаренка виконати проплати з місцевого бюджету без розгляду відповідного рішення на сесії міськради. В той час як її заступники згодні виконати таку неправомірну примху міського керманича.

Напередодні Наталя Джуган вже оприлюднювала фото доручення, яке отримала від заступника мера Ігоря Волошина. В документі йшлося про необхідність терміново "вжити заходів для внесення змін до розпису міського бюджету на 2018 рік". Виконувати доручення вона тоді відмовилась, зважаючи на його незаконність. 

 

Facebook / Наталья Джуган

"Це вже тягне на ст..44 Закону про запобігання корупціі – спонукання до незаконних діянь. Рада виконкому такого права не давала!" – зазначала тоді Наталя Володимирівна.

Отримати коментар з приводу свіжих погроз у Джуган не вдалось.

Олександр Радуцький же закликає правоохоронні органи надати захист Наталі Володимирівні та її родині, адже кілька років тому вони вже пережили напад. І той досі не розкритий. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, мер Бондаренко та депутати Черкаської міськради знову не зібрались на сесію.

 

  • Facebook