Новини
Архів новин
Оберіть дату

Самооборона зібрала для матері загиблого журналіста із Корсунщини матеріальну допомогу

 ...
Самооборона зібрала для матері загиблого журналіста із Корсунщини матеріальну допомогуСотник Роман Орищенко передає кошти мамі Василя Сергієнка Ніні Андріївні

Центральний штаб Самооборони Майдану зібрав для матері загиблого журналіста, майданівця Василя Сергієнка 10 тисяч гривень. Про це у Facebook написав сотник самооборони з Корсунщини Олег Собченко.

За його словами, кошти збирав сотник Роман Орищенко. Він же передав кошти мамі Василя Сергієнка Ніні Андріївні.

Також Собченко додав, що самооборонці вирішили завершити ремонт однієї з кімнат у будинку Сергієнка, яку він напередодні своєї смерті почав перероблювати під санвузол.

"Для нас то буде за почесний обов’язок. Також важливо, аби старенька мати Василя якнайменше була сама, адже самій таке горе тяжко переживати..." – зазначив Олег Собченко.

Як відомо, 5 квітня 2014 року в лісі біля села Виграїв Корсунь-Шевченківського району було знайдено тіло по-звірячому закатованого прихильника ВО "Свобода", громадського діяча, журналіста Василя Сергієнка. Убивці нанесли журналістові низку ножових поранень, зокрема в область нирок та серця, шиї, потилиці. Крім того, на тілі Василя Сергієнка помітні сліди катувань: розбита голова, перебиті коліна. Злочинці намагалися сховати тіло у лісі на 130-му кілометрі траси. Яму прикидали сміттям.

Попередньо встановленою причиною вбивства є удушення.

  • Facebook