Новини
Архів новин
Оберіть дату

На міжнародній трасі на Черкащині ремонтують шляхопровід (ФОТО)

 ...
На міжнародній трасі на Черкащині ремонтують шляхопровід (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 у Христиніському районі продовжуються роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Про це повідомляє пресслужба САД у Черкаській області.

Демонтовано прогонові будови шляхопроводу. Завершені роботи із влаштування буронабивних паль. Продовжується влаштування ригелів та монолітного фундаменту опор. Тривають роботи із відсипання ґрунтового насипу земляного полотна та розпочалася підготовка до влаштування нижнього шару основи.

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, проїзд по штучній споруді закрито для усіх видів транспорту. Рух автотранспорту з 20 червня скеровано тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям, яку влаштовано поряд. На ній влаштовано тимчасовий залізничний переїзд через залізницю на час проведення реконструкції шляхопроводу, який освітлюється вночі, має шлагбаум та семафор.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, перенесення ліній електропередач, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені до кінця 2019 року.

Як повідомляв сайт vikka.ua, автодорогу держзначення ремонтують на Черкащині.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook