Новини
Архів новин
Оберіть дату

Громадські організації Черкас звертаються до депутатів переглянути своє рішення щодо Долини троянд

 ...
Громадські організації Черкас звертаються до депутатів переглянути своє рішення щодо Долини троянд

Відкрите звернення до міської влади Черкас оприлюднила Коаліція громадських організацій "ОГО-Черкаси". У документі йдеться про Долину троянд, яку згідно з планами КП "Дирекція парків" мають реконструювати, зокрема, заклавши туди майже 9 тис. кв метрів тротуарної плитки, та витративши на це 10 млн. грн бюджетних коштів. Громадські активісти переконані: це рішення ухвалили без урахування думки містян, відповідних досліджень ландшафтної зони та призведе до неефективного використання бюджетних коштів за наявності більш нагальних проблем міста. Днями відкрите звернення зареєстрували в Черкаській міській раді.

Нагадаємо, ще в червні небайдужі громадяни за допомогою електронної петиції звернулися до черкасців та депутатського корпусу з проханням не перетворювати Долину троянд в плиточну оазу. Петиція назбирала необхідну кількість голосів за рекордно короткий час. Натомість, замість громадських обговорень, чи хочуть бачити містяни цю паркову зону в плитці, чи, може, мають якесь інакше бачення її, отримали проект рішення про відмову в проведенні таких слухань. І, до речі, думка черкасців була проігнорованою в доволі неприпустимій формі.

"Сьогодні ми, доволі велика кількість дієвих громадських організацій та небайдужих черкасців, у черговий раз звертаємося до вас з тим же проханням – збережіть Долину троянд, проведіть громадські обговорення, а ті 10 мільйонів гривень спрямуйте на якийсь інший проект – лікарні, школи садочки, які потребують негайного ремонту, – зазначає співголова Коаліції "ОГО-Черкаси" Вікторія Феофілова. – Цю думку підтримує на сьогодні вже 18 ГО і їхня кількість зростає. Як і кількість черкасців, які поділяють нашу думку".

Як повідомляв сайт vikka.ua, міськвиконком визначився з місцем розташування багатостраждальної стели про любов до Черкас.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook