Новини
Архів новин
Оберіть дату

Колишній бойфренд співачки Марії Фокіної вивіз на Черкащину заручника

 ...
Колишній бойфренд співачки Марії Фокіної вивіз на Черкащину заручника

Викрав у столиці авто та взяв у заручники його власника. Під загрозою застосування зброї він змусив їхати чоловіка у напрямку Черкаської області. У Корсунь-Шевченківському зловмисник висадив васника автівки та згодом залишив транспортний засіб.

Як повідомляє "Футбол 24", Сергій Веселков є доволі екстравагантною особою. Станом на травень 2016 року він був атестований футбольним агентом. Також Веселков висував свою кандидатуру на вибори мера Запоріжжя і у народні депутати, був активним прихильником Партії Регіонів. А ще він колишній бойфренд співачки Марії Фокіної, з якою зі скандалом і звинуваченнями у крадіжці майна її сім'ї розійшовся. За інформацією видання, саме цей чоловік і став винуватцем кількох незаконних пригод.

21 березня у Києві, погрожуючи вогнепальною зброєю водію автомобіля, він незаконно заволодів автомобілем марки "Renault Symbol", 2011 року випуску. У подальшому під погрозою застосування зброї змусив людину їхати з м. Київ у напрямку Черкаської області, де в Корсунь-Шевченківському районі висадив особу та самостійно продовжив рух на викраденому автомобілі аж до Городища. З'їхавши з автодороги Київ-Знам'янка в поле, залишив автомобіль", – йдеться в рішенні Городищенського районного суду Черкаської області.

За висновками судово-психіатричної експертизи, у Веселкова виявили "ознаки хронічного психічного захворювання, що позбавляло та позбавляє його здатності усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними, а також унеможливлює його подальшу участь у слідчих діях та судовому засіданні. Відтак до нього має бути застосовано примусові заходи медичного характеру в київській психлікарні.

Як повідомяв сайт vikka.ua, на Черкащині поліцейські затримали викрадача мопеда.

  • Facebook