Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах рятувальники гасили пожежу в баптистській церкві (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
У Черкасах рятувальники гасили пожежу в баптистській церкві (ФОТО, ВІДЕО)Facebook / Управління ДСНС у Черкаській області

Уночі 5 січня на пульт зв’язку оперативно-координаційного центру ДСНС надійшло повідомлення про пожежу одноповерхової будівлі на вулиці Чорновола.

Як стало відомо, пожежа, яку першим виявив охоронець, сталася в горищному приміщенні одноповерхової будівлі, яка належить незалежній місцевій церкві євангельських християн-баптистів.

Ще до приїзду рятувальників охоронець намагався приборкати вогонь підручними засобами. Проте після кількох невдалих спроб, використавши кілька вогнегасників, він змушений був зателефонувати за номером "101".

Для реагування на виклик по Черкаському гарнізону було оголошено підвищений номер виклику. Загалом на місці пожежі під керівництвом чергової зміни ОКЦ Управління, працювали 40 рятувальників та 7 одиниць пожежної та спеціальної техніки із трьох пожежно-рятувальних частин міста та аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Аби стримати поширення пожежі, рятувальники стали на захист сусідніх приміщень. Водночас співробітниками ДСНС була організована робота щодо евакуації з приміщення церкви матеріально-технічних цінностей.

Спільними зусиллями рятувальників та парафіян вдалося врятувати значну частину цінних матеріальних та культових речей. Пожежу було ліквідовано.

Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено дерев’яні конструкції покрівлі та перекриття окремими осередками на площі до 400 м кв.

Як стало відомо, причиною пожежі стало несправне пічне обладнання, яке використовувалося для обігріву приміщень церкви.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у пожежі на Черкащині згорів скутер.

  • Facebook