Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський суддя потрапив до "чорного списку" Генпрокурора

 ...
Черкаський суддя потрапив до "чорного списку" Генпрокурора

Вища кваліфікаційна комісія суддів України розгляне клопотання Генерального прокурора України про усунення і продовження терміну усунення з посади 10-х суддів у зв'язку із залученням їх до кримінальної відповідальності. Про це йдеться в порядку денному засідання ВККС на 7 вересня.

У "чорному списку" суддів, яких хочуть відсторонити від посад – суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Людмила Горячківська. 25 листопада 2014 року її разом із колегою-суддею Анатолієм Івановим затримали за вимагання коштів у вдови за прийняття "необхідного" судового рішення для отримання нею спадщини після смерті цивільного чоловіка. Судді вимагали солідну суму – 46 тисяч доларів. Про гучне затримання тоді заявив на всю країну радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Водночас у червні цього року Вища рада юстиції винесла подання про звільнення Анатолія Іванова з посади судді уманського суду, але не через кримінальне минуле "служителя Феміди", а у зв’язку із закінченням строку його призначення на посаду ще 29 грудня 2014 року – через місяць після гучного затримання.

Тим часом обидва фігуранти справи про хабарництво досі числяться у списку суддів на офіційному сайті Уманського міськрайонного суду.

Як повідомляв сайт vikka.ua, скандального екс-ректора черкаського вишу суд поновив на посаді.

  • Facebook