Новини
Архів новин
Оберіть дату

На території Золотоніської військової частини урочисто відкрили міні-футбольний майданчик (ФОТО)

 ...
На території Золотоніської військової частини урочисто відкрили міні-футбольний майданчик (ФОТО)ck-oda.gov.ua

5 грудня в місті Золотоноша відбулася знакова подія – відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, яке розраховане на експлуатацію в різні пори року. Освітлення ж дозволяє проводити ігри в будь-який час доби, передає прес-служба Черкаської ОДА.

Ще у 2016 році футбольна команда золотоніської військової частини "Зеніт" стала першим переможцем чемпіонату України з футболу серед колективів Ліги АТО та володарем Кубка Героїв АТО.

"Це справді подія непересічна і знакова. Сьогодні своєрідний звіт в організації цього гарного інфраструктурного об’єкта, що має соціальний характер. Цій події передувала спортивна історія, що увінчалася великою перемогою нашої команди. Особливої знаковості додає відкриття майданчика в переддень Дня збройних сил України. Ініціативи Федерації Футболу України, керівництва держави в частині розвитку інфраструктурних проектів, популяризації фізичної культури і спорту, формування здорової нації – мають реальне впровадження в життя і ми з вами сьогодні є свідками цього. Хочу також запевнити, що обласна влада і надалі сприятиме розвитку та популяризації спортивних змагань в області. Так, починаючи з 2017 року в Черкаській області реалізується бюджетна програма по будівництву футбольних полів зі штучним покриттям. Що дозволить талановитій молоді проявити та реалізувати свій потенціал", – зазначив Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець.

Одразу після відкриття команда ФК "Зеніт" випробувала довгоочікуваний майданчик і провела тестову гру у футбол. Результатом залишились задоволені.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах хочуть посмертно нагородити загиблого солдата.

  • Facebook