Новини
Архів новин
Оберіть дату

Сезон риболовлі у розпалі: черкащани похвалилися своїми уловами (ФОТО)

 ...
Сезон риболовлі у розпалі: черкащани похвалилися своїми уловами (ФОТО)x-fisher.org.ua

Лящі, карасі, товстолоби і не тільки. Такими трофеями вихваляються черкащани на форумах. У сезон риболовлі, який стартував два тижні тому, рибалки отримали змогу ловити рибу і з човна, і з берега. Яку рибу вдалося спіймати – любителі-риболови розповідають у своїх звітах.

"Вранці проскочив до фарватеру – за півтори години спіймав 3,2 кг відмінної тарані. О 7:30 кльов закінчився", – пише один з користувачів 17 червня.

Фото forumua.org

Інший рибалка розповідає: озеро на дачах у Червоній Слободі порадувало відсутністю галасливих компаній. Риба почала клювати після 6-ї ранку.

"Дуже їй сподобалася моя перловка і манка з опаришем, і все вприкуску з кашею. Спочатку була невелика, але потім підійшла й крупніша. Та й карасик зрідка висував ніс із тростини. В результаті – кілограм невеликий біленької та 12 карасиків, усього 2,5 кг на два поплавка", – розповідає він.

Фото forumua.org

Тим часом на затоці "Марина", що на Митниці минулих вихідних ловився синець і чехонь, – розповідають рибалки.

Інший користувач форуму розповідає: у Худяках із 7:00 ранку до 15:00 клював карась на вудку. Спіймав близько півсотні штук, проте більшість – розміру менше долоні.

Тим часом риболов-спортсмен Олександр Кулик ділиться фото трофейного товстолобика, спійманого з берега. Попри великі розміри, спійману рибу він відпустив назад у водойму.

Фото x-fisher.org.ua

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині Дніпро зариблювали дзеркальним коропом.

  • Facebook
>