Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці просять прокуратуру втрутитись в справу проти управительської компанії (Документ)

 ...
Черкасці просять прокуратуру втрутитись в справу проти управительської компанії (Документ)adslegal.com.ua

Вступити у справу за позовом до управительської компанії "Нова якість" просять прокурорів мешканці черкаських багатоповерхівок, інтереси яких захищає ГО "Захист прав обманутих споживачів". Відповідне звернення вони вже направили на ім’я керівника місцевої прокуратури.

Текст звернення передали й кореспондентам vikka.ua

В документі зазначається: у справі, яка нині знаходиться на розгляді Черкаського господарського суду, відсутній орган державної влади чи орган місцевого самоврядування, до компетенції якого б відносився захист законних інтересів держави у випадку, якщо вони порушені внаслідок необгрунтованого завищення витрат на житлові послуги чи привласнення бюджетних коштів, спрямованих на відшкодування пільг населенню та виплату субсидій.

Виконавчий комітет неналежним чином виконує свої функції по представленню інтересів територіальної громади, саме тому є відповідачем по даній справі, – наполягають у своєму зверненні містяни. 

У такому випадку, відповідно до ст. 23 Закону України "Про прокуратуру", представляти законні інтереси держави в суді може прокурор. Більше того, він може вступити в справу, провадження у якій відкрито за позовом іншої особи за своєю ініціативою. Однак – до початку розгляду справи по суті. Нині, нагадують, той ще не розпочатий, тривають підготовчі засідання.

Враховуючи той факт, що Черкаською місцевою прокуратурою вже здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою службовими особами Черкаської міської ради, які прийняли рішення "Про призначення управителя багатоквартирних будинків", прокуратура має всі підстави втрутитись у справу.

Нині Феміда сумнівається, чи має право громадська організація "Захист прав обманутих споживачів", яка позивається діяти в суспільних інтересах. Отже, у випадку, якщо прокурор не вступить до справи вже до 22 листопада, може мати фатальні наслідки, йдеться у зверненні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, управительська компанія "Нова якість" через суд вимагає ліквідувати одне з черкаських ОСББ.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

 

  • Facebook
>