Новини
Архів новин
Оберіть дату

На користь Тальнівської мерії з орендаря стягнули понад 300 тисяч гривень

 ...
На користь Тальнівської мерії з орендаря стягнули понад 300 тисяч гривень

Звенигородська місцева прокуратура виявила факт порушення інтересів держави в особі Тальнівської міської ради, якою недоотримано понад 300 тис. грн. за користування земельною ділянкою комунальної власності. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Будучи власником нерухомого майна (будівель торгівлі), одне з товариств знехтувало законодавчо встановленим обов’язком укласти договір оренди земельної ділянки та сплачувати орендну плату за землю.

3 огляду на вказане, прокурор звернувся з позовом про стягнення належних місцевому бюджету коштів, безпідставно збережених відповідачем, за місцем його реєстрації – до господарського суду Одеської області, яким у задоволенні позовних вимог відмовлено.

Прокуратура області рішення господарського суду Одеської області оскаржила в апеляційному порядку та довела правову позицію на захист державних інтересів Південно-західному апеляційному господарському суду. Ним позов Звенигородської місцевої прокуратури задоволено, стягнуто з відповідача 313 тис. грн. на користь Тальнівської міської рада та понад 11 тис. грн. судового збору, сплаченого за подачу позову та апеляційної скарги, на користь прокуратури.

Як повідомляв сайт vikka.ua, за зловживання повноваженнями уманська держслужбовиця сяде на лаву підсудних.

  • Facebook