Новини
Архів новин
Оберіть дату

Мер Черкас відкликав власний проект рішення про своє преміювання

 ...
Мер Черкас відкликав власний проект рішення про своє преміювання obozrevatel

Житиме на 13 тисяч. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відкликав проект рішення про своє преміювання, надання матеріальної допомоги та надбавок. Напередодні керманич міста написав про це на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Вказаний проект був внесений до порядку денного сесії, яка мала відбутись 14 лютого. Однак до його розгляду обранці так і не приступили. Усе – через ще один проект рішення, який стосувався нарахування премій міському голові, його заступникам та працівникам міськради. Згідно з ним, максимальний розмір щомісячної премії міського голови й секретаря міської ради не мав перевищувати 200%. Саме з розгляду цього питання розпочати пленарку запропонували представники опозиційних до нині діючої міської влади політичних сил – Партії вільних демократів, БПП "Солідарність", "Громадянська позиція" та Радикальної партії Ляшка.

Після майже годинної суперечки міський голова закрив сесію. А згодом заявив: від премії відмовиться. Каже, він – людина не бідна, тому працюватиме і за 13000 грн. Саме таку суму, без надбавок і премій, мер отримав на руки за січень 2019 року.

Facebook / Анатолій Бондаренко

Однак, як нам стало відомо, без преміювання зарплата Анатолія Бондаренка, все-таки, буде значно вищою. З урахуванням обов’язкових доплат за вислугу, службовий ранг, роботу з секретною інформацією та іншим складатиме близько 25 тисяч грн.

Ми вже повідомляли, що за 2008 рік керманич міста заробив майже 750 тис. грн. Враховуючи заробітну плату, надбавки і премію в розмірі 400% окладу, щомісяця Анатолій Бондаренко отримував близько 60 тисяч гривень. А це у 14 разів більше від мінімальної заробітної плати. Для порівняння, у 2013 році зарплата екс-мера Черкас Сергія Одарича перевищувала "мінімалку" (1218 грн) у 5 разів. Нагадаємо, того ж року Одарич відмовився від преміювання й матеріальної допомоги й до кінця своєї каденції отримував лише посадовий оклад.

Як повідомляв сайт vikka.ua, депутати визначили справедливі зарплати для черкаських владців.

 

  • Facebook