Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Мошнах продовжують ремонтувати дорогу державного значення (ФОТО)

 ...
У Мошнах продовжують ремонтувати дорогу державного значення (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

У селі Мошни, Черкаського району, на автодорозі державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 − км 52+800 продовжуються роботи із влаштування шару посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю ЩПС-40, обробленої цементом, товщиною 18 см. про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

На ділянці вже влаштовано 8200 кв. м шару посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю ЩПС-40, обробленої цементом. Також продовжуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону за допомогою асфальтоукладальника, якого влаштовано понад 8 тис. кв. м.

Також влаштовано шар посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю ЩПС-40 на одному зупинковому майданчику та проводяться роботи із підсипання узбіччя щебенево-піщаною сумішшю. Наразі продовжуються роботи із влаштування шару ЩПС та вирівнюючого шару асфальтобетону.

По завершенню влаштування шару щебенево-піщаної суміші та вирівнюючого шару асфальтобетону, розпочнуться роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонної суміші ЩМА-20, а також роботи із підсипання та укріплення узбіч.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині продовжують ремонт дороги міжнародного значення.

 

  • Facebook