Новини
Архів новин
Оберіть дату

Середодня у Черкасах сталася пожежа у торговому центрі (ФОТО)

 ...
Середодня у Черкасах сталася пожежа у торговому центрі (ФОТО)Facebook / Константин Проценко

6 грудня о 14:40 черкаським рятувальникам почали надходити чисельні дзвінки про загорання та сильне задимлення у торгово-розважальному центрі "Хрещатик-сіті". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Відповідно до плану реагування, на вулицю Хрещатик, за підвищеним номером виклику були спрямовані чергові караули пожежно-рятувальних підрозділів Черкаського гарнізону Управління ДСНС.

Водночас, після спрацювання у будівлі систем оповіщення та ролетного протипожежного захисту, внутрішній персонал, діючи згідно з інструкціями, розпочав проведення евакуації відвідувачів.

Як стало відомо, причиною події стало загорання фритюрниці у кав’ярні на мінус третьому поверсі, яке впродовж кількох хвилин було ліквідоване персоналом закладу за допомогою вогнегасників.

Після проведення розвідки та обстеження комунікацій та основних систем комплексу, рятувальники дали дозвіл на продовження експлуатації "Хрещатик-сіті", повернення до приміщень торгово-розважального центру персоналу та відвідувачів.

У зв’язку із подією, найближчим часом, силами фахівців Управління ДСНС планується проведення детального обстеження протипожежного стану усього торгово-розважального центру.

Як повідомляв сайт vikka.ua, через пічне опалення на Черкащині загинули двоє людей.

 

  • Facebook