Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські владці хотіли "по-тихому" змінити структуру місцевих департаментів (ДОКУМЕНТ)

 ...
Черкаські владці хотіли "по-тихому" змінити структуру місцевих департаментів (ДОКУМЕНТ)

Голосування "За проект рішення про утворення деяких юридичних осіб Черкаської міської ради, затвердження їх структури та внесення змін до рішення ЧМР від 23.05.2013 № 3-1682 з пропозиціями" черкаські владці проводили тихо і непомітно. Про це у Facebook інформує місцевий активіст Сергій Костенко. Однак на прийняття рішення під завісу пленарки в обранців не вистачило голосів.

"Пунктом 1 цього проекту є ліквідація департаменту організаційного забезпечення (поки Валерій Макеєв відстоює права Лілії Маліщук з приводу її незаконного звільнення куратор даного департаменту вирішив швиденько його ліквідувати) та створення на його базі двох нових управлінь. Не менш цікаві і відділи, які створюються в цих управліннях. Чого лишень вартий відділ промоції міста", – коментує чоловік.

Активіст додає: те, що робив ЦНАП, тепер хочуть між департаментом юридичним і одним з управлінь.

"Людина, яка робила цей проект, мала уявлення про те, що і як робить той чи інший департамент? – каже Костенко. – Питань більше, ніж відповідей, враховуючи відсутність в публічному доступі самого проекту та положень про нові структури".

Однак для прийняття цього роекту рішення, який вносився "з голосу", у владців не вистачило голосів: свої "За" сказали лише 18 обранців. Відтак, кажуть у мерії, ніяких змін у складі  та структурі департаментів поки що не відбудеться.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати поспіхом затвердили ПСЕР та зміни до бюджету.

  • Facebook