Новини
Архів новин
Оберіть дату

Один із черкаських дитячих таборів оштрафували на понад п’ять мільйонів

 ...
Один із черкаських дитячих таборів оштрафували на понад п’ять мільйонів ck.dsp.gov.ua

Під час інспекційного відвідування одного із дитячих оздоровчих закладів міста Черкаси було встановлено факт використання неоформленої праці. Про це повідомляє прес-служба Управління Держпраці в Черкаській області.

У санаторії з 50 найманими працівниками укладено договори цивільно-правового характеру, що мають ознаки трудових. Керівництво закладу відпочинку порушило трудові права вихователів, викладачів музики і фізичного виховання, медичних сестер, кухарів, прибиральниць, електриків та охоронників, які були позбавлені гарантованого державою права на відпустку, на оплату лікарняного, права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на зарахування виробничого стажу та інших трудових прав.

За порушення трудового законодавства посадовими особами Управління Держпраці у Черкаській області винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 5 млн.584 тис. 500 гривень.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині оштрафували колишнього голову райдержадміністрації, який невчасно подав декларацію.

 

  • Facebook