Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Черкаські Мавпи" влаштували яскраву передноворічну зустріч з уболівальниками (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
"Черкаські Мавпи" влаштували яскраву передноворічну зустріч з уболівальниками (ФОТО, ВІДЕО)mavpabasket.com

"Черкаські Мавпи" привітали містян із католицьким Різдвом яскравою конкурсною програмою. Олександр Кольченко, Ігор Бояркін, Олександр Кобець та Нікіта Руслов влаштували масштабні змагання. За однокомандників взяли юних любителів баскетболу. Судив гравців-початківців та баскетболістів "Мавп" Дід Мороз. У нього цього дня перевтілився генеральний директор клубу Володимир Гриценко. Про це повідомляє прес-служба "Мавп".

Зі старту змагань вперед вирвалась імпровізована збірна Нікіти Руслова "ДрімТім". На чолі з професійним гравцем, дітлахи поцілили найбільше м’ячів у кошик. Втім, втримати лідерство довго не змогли. Вже у наступних конкурсах суперники майже зрівнюються, а перед заключним етапом змагань попереду Олександр Кольченко та його "Мавпи Джуніор".

Переможця визначили вже в інтелектуальній грі. Долучилися до неї усі охочі, які відповідали на непрості питання – "хто винахідник баскетболу", "яка вага баскетбольного м’яча" та "в якому році баскетбол став олімпійським видом".

У підсумку перемогу здобула команда капітана Олександра Кольченка, втім призи отримали всі учасники. Кожному дістався квиток на кубковий матч "Черкаських Мавп" та "БІПИ".

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" здобули перемогу над віце-чемпіоном України.

  • Facebook