Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Черкаські Мавпи" підписали угоду з обласним центром служби крові (Фото)

 ...
"Черкаські Мавпи" підписали угоду з обласним центром служби крові (Фото)mavpabasket.com

До Всесвітнього дня донора крові, який відзначають 14 червня, директор баскетбольного клубу "Черкаські Мавпи" підписав тристоронню угоду з Черкаським обласним центром служби крові та компанією "Біофарма" про донорську співпрацю.

Про це інформує пресслужба БК.

Угода полягає в тому, що гравці та співробітники клубу здаватимуть безкоштовно компоненти крові в центрі служби крові, натомість отримають необхідні препарати компанії "Біофарма", якщо у когось із них виникне така потреба.

"Я був присутнім на підписанні такої ж угоди з нашим партнером – групою компаній "Венето", і тоді ж ми вирішили, що наступними стануть "Черкаські Мавпи", – розповідає Володимир Гриценко. – Нам дуже приємно долучитися до цієї соціальної ініціативи".

Того ж дня на знак початку співпраці директор баскетбольного клубу особисто здав плазму і запевнив: "Черкаські Мавпи" вже незабаром теж стануть постійними донорами Черкаського обласного центру служби крові.

"Це дуже показово, що багато черкаських спортсменів долучилося до здачі компонентів крові напередодні Всесвітнього дня донора. Спорт – це про здоров'я, донорство – це про здоров'я, яким діляться з іншими. Будемо раді бачити серед своїх донорів й інші спортивні клуби та команди, – зазначив керівник Черкаського обласного центру служби крові Ярослав Березань".

Як повідомляв сайт vikka.ua, Ткаченко отримав серйозну травму під час тренування.

  • Facebook
>