Новини
Архів новин
Оберіть дату

Канівське міське сміттєзвалище заповнене відходами на 85%

 ...
Канівське міське сміттєзвалище заповнене відходами на 85%

Канівське міське сміттєзвалище заповнене відходами на 85% від передбачених на його території об'ємів. Про це йдеться у звіті директора  КП "ЖЕК" Андрія Шацьких про  екологічний та санітарний стан міського сміттєзвалища, пише Kanos.

Як зазначається у тексті довідки, сміттєзвалище експлуатується приблизно з 1975 року, займає  площу  9,6 га  та призначене для захоронення побутових відходів з орієнтовним терміном експлуатації полігону близько 50 років, тобто до 2025 року.

Починаючи з 2008-го року земельна ділянка, на якій розташований полігон, була відведена в постійне користування КП "ЖЕК", а саме сміттєзвалище паспортизоване. Станом на 1 січня 2017 року на ньому захоронено близько 137 350 тонн відходів, що складає 80-85 відсотків запланованої потужності.

Щотижня на полігон твердих побутових відходів вивозиться близько  970 куб. м відходів.

Однак, на ряду з усім цим, очільник КП "ЖЕК" відзначив і ряд проблем, які стосуються функціонування сміттєзвалища. Зокрема, відсутність свердловин для проведення дослідження за станом підземних вод, відсутність огорожі, що за часту в попередні періоди ставало причиною умисних підпалів сміття, а також відсутність твердого покриття до місця вивантаження автотранспорту.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині ліквідували більше тисячі стихійних сміттєзвалищ.

  • Facebook
>