Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський фотограф знімає місто, непомітне для інших (ФОТО)

 ...
Черкаський фотограф знімає місто, непомітне для інших (ФОТО)Ігор Єфімов

Ігор Єфімов займається фотографією близько 10 років. Живе і працює в Черкасах. Автор персональних і колективних виставок в Україні, Білорусі, Молдові, Росії, Узбекистані, Хорватії, Польщі, Естонії, Німеччині, Франції, Австрії, Бельгії, США. Переможець міжнародних конкурсів і фестивалів вуличної фотографії, пише "The Village".

"Черкаси розташовані в центрі України, вбираючи в себе риси як західної, так і східної частин країни. Це провінційне місто, як і десятки інших міст. У той час, коли більшість людей прагне потрапити до столиці чи навіть за кордон, у таких невеликих містах, як Черкаси, залишається справжній колорит і яскравіше виявляється індивідуальність місця, часу та людей", – розповідає фотограф.

Черкаси, 2016. Без назви

Цей кадр Єфімов зробив під час зйомки фільму про вуличну фотографію у Черкасах.

"Я не люблю писати довгі тексти під знімками, пояснюючи, "що хотів сказати автор". Для мене фотографія є закінченим продуктом, а не додатком до тексту. Я ціную, коли глядач сам додумує власні образи чи історії. Та й для глядача такий досвід цінніший. Загалом у своїх роботах я намагаюся дослідити людину сучасності, концентруюсь на темі гуманізму та абсурдності життя", – каже Ігор Єфімов.

Черкаси, 2014. Морж

Черкаси, 2011. Без назви

Черкаси, 2011. Зимова риболовля

Черкаси, 2016. Кирило

Черкаси, 2013. Мрія

Черкаси, 2017. Портрет Толіка

Черкаси, 2015. Вихід з критого ринку

Черкаси, 2016. Політ

Черкаси, 2013. Вечеря

Черкаси, 2013. Собака

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанин об’їздив десятки країн і став рятівником на судні майбутнього.

  • Facebook