Новини
Архів новин
Оберіть дату

До Дня фізичної культури черкащанам приготували спортивне свято

 ...
До Дня фізичної культури черкащанам приготували спортивне свято

9 вересня у м. Черкаси на КП "Центральний стадіон" з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбудеться "Ярмарок спорту". Це масштабна акція, спрямована на популяризацію черкаського спорту, виховання здорової, патріотичної нації, повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Розпочинається дійство ходою колективів фізичної культури та спорту спортивних шкіл, навчальних закладів, федерацій з видів спорту, спортивних клубів та підприємств. "Коло Пошани" розпочнеться о 9.30 год. та проходитиме на легкоатлетичній арені Центрального стадіону міста.

Під час Ярмарку працюватиме більше 20 спортивних майданчиків, на яких з 10.00 до 14.00 години відбуватимуться показові виступи, майстер-класи, навчання з залученням видатних спортсменів міста, переможців та призерів чемпіонатів Світу, Європи та України.

На заході буде представлено понад 30 видів спорту. Діти та батьки зможуть ознайомитись з діяльністю спортивних шкіл, федерацій та секцій на виставкових стендах, отримати корисну інформацію та поради від професіоналів. А відтак – зможуть обрати для себе той вид спорту, який сподобається найбільше.

Любителі активного відпочинку зможуть випробувати себе у спортивних конкурсах та випробуваннях.

Як повідомляв сайт vikka.ua, до Дня знань черкаським школярам приготували музейну виставку та патріотичні уроки.

  • Facebook