Новини
Архів новин
Оберіть дату

Близько сотні охочих зібралися на чемпіонат зі складання кубика Рубика в Черкасах (ФОТО)

 ...
Близько сотні охочих зібралися на чемпіонат зі складання кубика Рубика в Черкасах (ФОТО)

Уперше в Черкаській гімназії № 9 відбувся відритий чемпіонат гімназії Chak Champ Open-2018. Спідкубери з різних міст області та Черкас завітали на змагання. Зокрема були представники Сміли, Золотоноші, Канева, Коробівки. Загалом участь взяли майже сотня учасників в трьох номінаціях: складання кубика Рубика 2*2, 3*3 та оригінальні. Вік учасників від 7 до 37 років.

"Ініціатива започаткувати такий чемпіонат виникла у нас завдяки учням. Ми бачимо, що їм дуже подобається складати кубик Рубика, тому вирішили організувати такий захід для них. Але чемпіонат зробили відкритим, аби будь-хто міг долучитися. Дуже приємно, що участь взяли представники як інших шкіл Черкас, так і області. Сподіваюся, що чемпіонат зі спідкубінгу стане традиційним і щорічним", – зазначає директор гімназії Ірина Топчій.

Привітати учасників та повболівати за них завітали на захід заступники міського голови Ігор Кривошеєв, Ігор Коломоєць, Людмила Бордунос, Ігор Волошин, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. Ігор Кривошеєв, Ігор Коломоєць та Ігор Волошин також надали допомогу у придбанні подарунків для переможців.

Учасники номінацій 2*2 і 3*3 пройшли по дві спроби відбіркового етапу. До півфіналу пройшли лише 7 та 15 осіб відповідно, де вони складали вже по два кубики. У фіналі учасники складали по три кубики. Перемогу здобував кращий час. В обох номінаціях переможцем став учень школи № 6 міста Черкаси Даніл Плеханов. Він склав три кубики 2*2 за 19 секунд, три кубики 3*3 – за 54 секунди. Другі місця посіли Даніїл Заруба та Юрій Кузнецов. Треті місця – Олексій Стукало та Олександр Лазоренко.

Окремою номінацією стало представлення оригінальних кубиків Рубика. Учасники розповідали про свої улюблені кубики та про свої досягнення у їх складанні. Переможців тут визначали глядачі за своїми уподобаннями завдяки наліпкам. Перше місце здобув Олексій Стукало, друге – Андрій Гаркуша.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на благодійному концерті в Черкасах збиратимуть кошти онкохворому АТОвцю.

  • Facebook
>