Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Руській Поляні з’явиться вулиця Генерала Момота та Небесної сотні (додано ВІДЕО)

 ...
У Руській Поляні з’явиться вулиця Генерала Момота та Небесної сотні (додано ВІДЕО)tyzhden.ua

Вулицю Леніна перейменували на вулицю Небесної Сотні рішенням Руськополянської сільської ради від 10 липня. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Також вулицю Крупської тепер зватимуть Героїв Чорнобиля, вул. Дзержинського – Володимира Гречаного, вул. Форостяна – Сергія Єпіфанова, вул. Постишева – Віталія Вінніченка, а вул. Фрунзе – Миколи Зайцева.

Такі зміни відбулись після обговорення пропозицій із жителями села, депутатами сільської ради. Також громада взяла до уваги лист-звернення від керівництва навчального центру Державної прикордонної служби України "Оршанець" щодо зміни назв вулиць села.

Сільська рада вирішила перейменувати вулиці, назви яких пов’язані з особами та подіями, причетними до виникнення Голодомору 1932-1933 років. Тепер їх перейменують на честь героїв, які загинули, захищаючи кордони та незалежність України.

Крім того, до виконкому Руськополянської сільської ради надійшло звернення від жителів села, які хочуть увіковічити пам’ять колишнього командира навчального центру Державної прикордонної служби України "Оршанець", генерал-майора Ігоря Момота, який загинув, виконуючи свій військовий обов’язок на Сході України, та присвоїти ім’я одній з центральних вулиць села ім’я Генерала Момота.

  • Facebook