Новини
Архів новин
Оберіть дату

Група осіб на Черкащині осіб займалась незаконним збиранням і збутом службової інформації щодо автівок

 ...
Група осіб на Черкащині осіб займалась незаконним збиранням і збутом службової інформації щодо автівок

Прокуратура Черкаської області здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом протиправної діяльності групи осіб, до складу якої входили правоохоронці (службові особи органів ДФС однієї з областей України), які займалися незаконним збиранням, копіюванням та збутом інформації з обмеженим доступом. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням установлено, що зазначені особи, маючи доступ до автоматизованої системи митного оформлення (АСМО), скопіювали інформацію з указаної бази щодо транспортних засобів і у подальшому, із належних їм апаратів стільникового зв’язку, за допомогою месенджерів передавали службову інформацію третім особам, будучи обізнаними про заборону таких дій.

Правоохоронними органами Черкащини підтверджено та задокументовано більш, як 440 епізодів їх злочинної діяльності.

На підставі зібраних доказів зазначеним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 361-2,  ч. 2 ст. 362, ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї, та збут такої інформації) Кримінального кодексу України.

Наразі частина підозрюваних вже визнала свою провину та співпрацює з органом досудового розслідування.

За вчинене особам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як повідомляв сайт vikka.ua, за період виборчої кампанії черкаська поліція відкрила 22 кримінальні провадження.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook