Новини
Архів новин
Оберіть дату

Новий сервіс: черкащанин пропонує дружбу за гроші

 ...
Новий сервіс: черкащанин пропонує дружбу за грошіhtgpromotions.com

Якщо закохатися можна навіть з першого погляду, то концепцію дружби у соціумі прийнято розглядати як дещо складнішу категорію. Стосунки з друзями зазвичай проходять певні випробування. Принаймні часом. Дружба між людьми передбачає як наявність певних прав, так і обов’язків один перед одним. 20-річний черкащанин вирішив значно спростити ці правила. Він започаткував у місті незвичний сервіс та став продавати свої дружні послуги. Що означає бути "другом на годину" та хто вже звернувся до нього за такою дружньою допомогою, дізнавався сайт vikka.ua.

Завдяки ідеї студента Черкаського музучилища Данила у Черкасах відтепер друга можна "купити" на годину-дві. Можливо замовити друга для шопінгу чи походу в кіно. Реально найняти людину, яка вислухає вас, поговорить на важливі саме для вас теми, не перебиваючи і не перетягуючи увагу на себе.

stihi.ru

"Ідею надавати таку послугу я позичив у фільмі, вже навіть не пам’ятаю, в якому. Оголошення розмістив декілька місяців тому. На початку року вже зателефонував перший клієнт. Його звали Олег. Ми поспілкувалися пару годин", – розповідає професійний друг.

З тих пір до Данила звернулося близько 10 людей і відбулося 8 зустрічей.

"Звертаються здебільшого хлопці. Молодшому було 20 років, а найстаршому – 25. Це був приїжджий з іншого міста. Він попросив показати йому Черкаси", – каже Данило.

До тем, на які з ним хочуть поспілкуватися клієнти, він ставиться по-філософськи. Намагається занадто не втручатися з порадами. Дивиться на ситуації розсудливо.

"За весь час зверталося дві дівчини. Хотіли поговорити про життя, стосунки. У однієї з них просто не було з ким піти у кіно. Але фільму, який хотіла подивитися, не було. Тож ми пішли поспілкуватися у кафе. Зазвичай у нас в житті як? Жінки говорять про чоловіків, а чоловіки про жінок", – ділиться черкащанин.

news-free.ru

Хлопець каже, що під час спілкування з ним клієнти можуть виговоритися і не натрапляти на звичні реакції, які звикли отримувати від рідних та друзів.

"Люди, які давно знайомі, звикли бачити одне одного шаблонно, у певній ролі. До проблем можуть поставитися так, як завжди звикли. Тому інколи легше відкритися незнайомій людині. Я можу вислухати і не перевантажую співбесідника своїми темами", – пояснює секрет попиту на свої послуги Данило.

Каже: одного разу по-справжньому відчув, що зустріч з ним була клієнтові вкрай необхідна.

korolev.today

"Звернувся хлопець, який 4 роки зустрічався з дівчиною. Потім в їхніх стосунках почалися різні проблеми, почастішали сварки. Врешті-решт вона його покинула і стала зустрічатися з іншим. Він дуже емоційно про все це розповідав", – пригадує черкащанин.

За свої послуги хлопець бере 50 гривень за годину. Крім "дружніх" зустрічей, заробляє музикою, адже вчиться на вокаліста, грає на гітарі та фортепіано.

"Дуже запам’яталося замовлення, коли попросили допомогти хлопцю влаштувати романтичний вечір для дівчини. Це було на Пагорбі Слави. Був сюрприз. Коли вони піднімалися на пагорб, я почав грати та співати. Потім хлопець узяв підготовлені повітряні кульки та подарував їй. Вона не очікувала, що все це підготовлено саме для неї. Було романтично", – розповів Данило.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан перевіряють на вірність та чесність справжні детективи.

  • Facebook