Новини
Архів новин
Оберіть дату

За тисячу доларів солдат з Черкащини погодився здати своїх співслужбовців контрабандистам

 ...
За тисячу доларів солдат з Черкащини погодився здати своїх співслужбовців контрабандистамdpsu.gov.ua

На Закарпатті затримали солдата-строковика з Черкащини, який за хабар домовився інформувати контрабандистів про переміщення прикордонних нарядів на кордоні з Румунією.

Про це інформує пресслужба Державної прикордонної служби України.

Про протиправні наміри солдата одного з підрозділів Мукачівського прикордонного загону дізналися оперативники підрозділів внутрішньої та власної безпеки (ВВБ) Держприкордонслужби. За їх інформацією розпочали досудове розслідування за ч.3 ст. 368 Кримінального Кодексу України.

Правоохоронці задокументували, як хабарник оцінював свої послуги в одну тисячу доларів США.

20-річного молодика, призваного з Черкащини, затримали після того, як він отримав на банківську картку кошти, еквівалентні 300$. Решту 700$ спільники обіцяли заплатити після вдалої контрабандної оборудки.

На даний час вирішується питання щодо оголошення затриманому підозри.

Зазначимо, згідно з вимогами Кримінально кодексу України, злочин, визначений ч.3 ст. 368, карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Важливо, що легка нажива може зіпсувати 20-річному молодику усе життя. Адже після рішення суду інформація щодо особи, яка вчинила корупційні правопорушення, назавжди вноситься у відкритий держреєстр.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський чиновник може сісти за ґрати за вимагання хабара.

  • Facebook
>