Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці просять звільнити одного із заступників міського голови

 ...
Черкасці просять звільнити одного із заступників міського голови Zmi.ck.ua.

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням звільнити з посади заступника міського голови Юрія Ботнара. Підставою для звільнення є те, що він не справляється із своїми обов’язками.

"Діяльність Юрія Ботнара на посаді заступника міського голови призвела до численних проблем в життєдіяльності міста. Так, через його бездіяльність було затягнено на 9 місяців проведення конкурсу на міські перевезення, що призвело до транспортного колапсу в жовтні 2018 року. Під час проведення конкурсу на міські перевезення, який нарешті відбувся, було допущено низку грубих помилок. У результаті − місто має як репутаційні втрати, так і, в перспективі – фінансові", − зазначив у тексті петиції черкаський активіст Сергій Костенко.

Він також зазначив, що Юрій Ботнар, як відповідальний за транспортну реформу, протягом року нічого не зробив для її впровадження. Навіть проект концепції транспортної реформи було розроблено без його участі і сприяння громадськими активістами.

"Окрім цього він, не маючи достатніх правових підстав і з порушеннями трудового та іншого законодавства, звільнив з посади Лілію Маліщук. Що також призвело до фінансових та репутаційних збитків міста. Також через його непрофесіоналізм міську раду покидають справжні фахівці. Що може призвести до фінансових та юридичних проблем в життєдіяльності міста. Завдяки його "активній" діяльності на роботу в міські структури було працевлаштовано близько 20 його однопартійців, які просто отримують заробітну платню з міського бюджету, не виконуючи своїх посадових обов'язків", − повідомив Сергій Костенко.

Активіст зазначив, що міський бюджет використовується не на розвиток міста, а на піар політичної сили, яку представляє Юрій Ботнар. Тому його необхідно звільнити від виконання обов'язків заступника міського голови.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаському меру обрали нового заступника.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook