Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині продовжують виконувати ямковий ремонт доріг (ФОТО)

 ...
На Черкащині продовжують виконувати ямковий ремонт доріг (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

У межах виділеного фінансування підрядними організаціями проводяться роботи з ліквідації ямковості для забезпечення проїзду. У першу чергу, ремонт виконують на дорогах національного і регіонального значення, які сполучають між собою міста. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Так, протягом 10-13 травня на дорогах загального користування державного значення було ліквідовано понад 6100 кв. м. ямковості та деформацій дорожнього покриття з використанням гарячого асфальтобетону, а також струменевим методом.

Роботи велись на ділянках автодоріг: Київ-Одеса; Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка; Київ-Знам’янка; Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка; Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь; Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань; Черкаси-Чигирин-Кременчук; Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни; Маньківка-Іваньки-Буки; Драбів-Золотоноша.

Окрім ямкового ремонту на автодорогах проводяться роботи з експлуатаційного утримання: прибирався нанесений ґрунт під бортовий камінь, сміття та бруд з проїзної частини автодоріг та узбіч, зупинки та автопавільйони громадського транспорту.

Також проводились роботи з очистки водовідводних труб та лотків та спуску води з проїзної частини автодоріг, видалення аварійних дерев та покіс трав та інші роботи.

Як повідомляв сайт vikka.ua, об'їзд Шполи відремонтували на площі п'яти кілометрів.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook