Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах вперше склали присягу співробітники Служби судової охорони (Фото)

 ...
У Черкасах вперше склали присягу співробітники Служби судової охорони (Фото)

Порядок у судах Черкащини відтепер охоронятиме спеціальний підрозділ.

11 листопада склали присягу перші співробітники територіального управління Служби судової охорони, інформує vikka.ua.

Служба охорони України була створена 4 жовтня. А територіальне управління у Черкаській області – 1 листопада. До охорони судових установ у Черкасах призначено 50 службовців. Найближчим часом їхня кількість збільшиться на сотню, а з нового року штатна чисельність зростатиме залежно від того, як виділятимуться на це державні кошти. Відповідно, під охорону поступово братимуть суди на території області.

Від 12 грудня співробітники новоствореного управління приступлять до роботи у черкаському Будинку правосуддя.

"На Службу охорони покладено завдання із підтримання громадського порядку в судових установах, припинення прояву неповаги до суду, здійснення державного захисту суддів та працівників суду, членів їх сімей, забезпечення безпеки учасників судових процесів", – розповів начальник територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області, полковник Анатолій Хоренко.
 

За його словами, раніше судові установи знаходились під охороною різних правоохоронних органів. Спочатку – працівників міліції та спеціальних підрозділів судової міліції, згодом – Нацгвардії та Нацполіції. Створення нових підрозділів забезпечення охорони приміщень судів передбачено "Законом про судоустрій та статус суддів".

Як повідомляв сайт vikka.ua, суд відправив за ґрати черкащанина, який намагався вбити двох сестер.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>