Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Смілі два дні немає води

 ...
У Смілі два дні немає водиukrinform.ua

У центрі Сміли вже другий день поспіль у будинках немає води. Про це пише "Сміла.UA".

Виконуючий обов’язки директора КП "ВодГео" Володимир Овсійчук повідомив, що їм відома про ситуацію з відсутністю води на верхніх поверхах будинків, що розташовані в районі Перемоги, Фурманова та Петровського.

"Вода відсутня у зв’язку з тим, що КП "ВодГео" має борги перед Смілянським РЕМ. Через великі крадіжки води, водоканал не доотримує кошти і не може розрахуватись за електроенергію. Тому працівники РЕМу відключили три підкачувальні водонасосні станції в рахунок заборгованості. У разі погашення заборгованостей підкачувальні станції знову запрацюють і подача води відновиться", − зазначив Володимир Овсійчук.

Він також повідомив, що для людей організовано підвіз води.

Володимир Овсійчук говорить, що, оскільки працівники РЕМу не мають права відключити весь водоканал, вони будуть тиснути поступово. На одній із нарад керівник Смілянського РЕМу говорив, що вони не подарують боргів КП "ВодГео", тому що самі сидять без зарплати і ситуація в Обленерго продовжує бути критичною. Тому вони вибиватимуть заборгованості усіма законними методами.

"У цій ситуації є вина і самих споживачів. Вони регулярно крадуть воду, обдурюють на показниках лічильників, невчасно сплачують за послуги водопостачання і водовідведення. Сміляни винні КП "ВодГео" більше чотирьох мільйонів гривень", − зазначив Володимир Овсійчук.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на мосту через Дніпро у Черкасах перекриють рух транспорту.

 

  • Facebook