Новини
Архів новин
Оберіть дату

Київський апеляційний суд розгляне справу щодо скандальної забудови набережної Черкас

 ...
Київський апеляційний суд розгляне справу щодо скандальної забудови набережної Черкасvesti-ukr.com

Столичний суд поновив строки на апеляційне оскарження рішення Соснівського районного суду Черкас, який у грудні минулого року визнав рішення депутатів про скасування детального плану територій забудовнику ПП "Шора" неправомірним.

Зокрема, в ухвалі суду від 4 квітня йдеться про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури на постанову Соснівського райсуду від 5 грудня 2017 року у справі за адміністративним позовом ПП "Шора" до Черкаської міськради про визнання протиправними та скасування рішення суб’єкта владних повноважень.

Учасники справи можуть подати відкликання апеляційної скарги до 14 травня 2018 року.

Нагадаємо, міська рада в особі тодішнього секретаря Олександра Радуцького звернулася в апеляційну інстанцію, щоб оскаржити рішення Соснівського райсуду від 5 грудня 2017 року. Однак 9 січня 2018 року міський голова Анатолій Бондаренко відкликав апеляційну скаргу до Київського апеляційного адмінсуду по цій справі, фактично позбавивши місто можливості в подальшому судовому розгляді домогтися скасування детального плану територій, який дає можливість здійснювати висотну житлову забудову набережного масиву. Лише на ділянці прибережної смуги між вулицями Козацька та Сержанта Смірнова може вирости кілька десятків багатоповерхівок.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати скасували рішення про забудову Митниці.

 

  • Facebook