Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанка замовила вбивство своєї матері, щоб успадкувати будинок

 ...
Черкащанка замовила вбивство своєї матері, щоб успадкувати будинок

Черкащанку засудили до двох років позбавлення волі за готування до вбивства своєї матері. Про це повідомляє прес-служба Черкаської місцевої прокуратури.

Дівчина, через неприязні стосунки до своєї матері, замовила у незнайомця вбивство останньої. Таким чином жителька Черкас хотіла успадкувати житловий будинок у місті.

Весною 2015 року горе-дочка пообіцяла чоловікові за вбивство мами 200 доларів США. Той погодився, після чого звернувся до поліції із заявою про готування до вчинення злочину і почав допомагати слідству.

Наступного дня чоловік сказав жінці, що вбив її матір і продемонстрував останній ініційований кадр на фотокартці із зображенням нібито закривавленого тіла матері. У замовниці не виникло ніяких підозр.

Таким чином, злодійка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.14, ч.4 ст.27, п.п.6, 11 ч.2 ст.115 КК України – готування до злочину, підшукування співучасника та змова на вчинення злочину, підбурювання до скоєння умисного вбивства, тобто умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині, з корисливих мотивів, вчинене на замовлення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у поліції розповіли про вбивство черкаської таксистки.

  • Facebook