Новини
Архів новин
Оберіть дату

Виконком дав дозвіл на зведення багатоповерхівки за драмтеатром

 ...
Виконком дав дозвіл на зведення багатоповерхівки за драмтеатром

Сьогодні виконавчий комітет Черкаської міської ради розглянув питання про надання містобудівних умов та обмежень підприємцю на забудову "ями" за драматичним театром.

Член виконкому від громадськості Сергій Гончар заявив, що він не буде голосувати за надання дозволу на будівництво, та пішов із засідання.

На засідання прийшли представники колективу драмтеатру. Вони зазначили, що виступають проти будівництва багатоповерхівки на тому місці, оскільки це знищить вигляд театру.

"Ви обрані людьми, ви відповідальні перед містом, перед громадою, перед Богом і перед майбутнім. Зараз ви ухвалите рішення або на користь інтересу одної людини, або на користь майбутнього. Потрібно відновлювати дух міста, а не знищувати його!" – заявила одна з акторок.

Натомість член виконкому від Координаційної ради сил Майдану Іван Кієнко запропонував перенести розгляд питання та дати час забудовнику внести правки у проект забудови.

Зрештою під час голосування восьмеро членів виконкому підтримати проект рішення про надання дозволу на будівництво, троє – утрималося.

Утрималися під час голосування Іван Кієнко, Олексій Романов, Анатолій Рекун.

Як пояснив кореспонденту vikka.ua згодом секретар міськради Олександр Радуцький, містобудівні умови готуватиме головний архітектор міста, опісля підприємець має надати проект забудови і лише згодом матиме право розпочати зведення багатоповерхівки.

Нагадаємо, раніше міський голова Черкас Сергій Одарич виступав категорично проти зведення багатоповерхівки, оскільки вона, на думку мера, псуватиме зовнішній вигляд міста.

ЯК ГОЛОСУВАЛИ ЧЛЕНИ ВИКОНКОМУ, ДИВІТЬСЯ ТУТ.

 

  • Facebook